Księgowość Otwock

Księgowość - Otwock

Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług księgowo-podatkowych? Niezależnie od tego, czy prowadzisz małe, średnie, czy duże przedsiębiorstwo – księgowa (Otwock) zawsze służy pomocą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu księgowości spółek giełdowych, konsolidacji sprawozdań, kontroli podatkowych i badań sprawozdań finansowych, potrafimy rozwiązać każdy problem księgowy. Księgowość Otwock to usługi na najwyższym poziomie. Przekonaj się!

Indywidualne podejście do klienta jest w tej branży niezmiernie ważne. Każda firma jest inna, co determinuje zakres udzielanej przez nas pomocy, dlatego wszelkie rozwiązania i propozycje dobieramy w oparciu o dokładną analizę klienta. Wycena również ustalana jest indywidualnie. Wynagrodzenie za obsługę księgową zależy od ilości dokumentów wymagających naszej pracy, struktury zatrudnienia, rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej oraz zakresu prac dodatkowych. Jesteśmy w stałym kontakcie z wieloma firmami, z którymi współpracujemy od lat, służąc im doradztwem i profesjonalną pomocą. Również Ty możesz skontaktować się z nami w przypadki jakichkolwiek pytań – z pewnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Księgowa Otwock – usługi na najwyższym poziomie

Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami z dziedziny doradztwa podatkowego oraz rewidentami w zakresie badania sprawozdań finansowych. Zadania wykonujemy z pomocą innowacyjnego oprogramowania, dostosowanego do zmieniających się przepisów prawnych. Posiadamy także obowiązkowe ubezpieczenie OC, a przekazane nam dane są w pełni bezpieczne dzięki polityce bezpieczeństwa. Stale poszerzamy naszą fachową wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, ponieważ poszerzanie kompetencji to obowiązek, który powinna spełniać każda księgowa. Otwock to jedno z miast, na terenie którego świadczymy nasze usługi, ale działamy również w Warszawie i w okolicznych miejscowościach.

Wybierając księgowość Otwock otrzymujesz od nas gwarancję terminowego świadczenia usług. Prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencja rachunkowa i przygotowywanie sprawozdań to zadania, które wykonamy skrupulatnie oraz w wyznaczonym terminie. Skorzystaj również z naszej pomocy w zakresie kadr i płac. Kompleksowo rozliczamy wynagrodzenia, prowadzimy akta osobowe, sporządzamy i rozwiązujemy umowy – jesteśmy do Twojej dyspozycji także w przypadku niezbędnej pomocy podczas rozliczeń podatkowych. Sporządzanie deklaracji podatkowych, prowadzenie ewidencji na potrzeby VAT oraz kontakty z Urzędami Skarbowymi i ZUS-em leżą w zakresie naszych kompetencji. Co więcej, nasze biuro rachunkowe należy do rejestru Certyfikowanych Biur Rachunkowych – nie czekaj i skorzystaj z pomocy specjalistów z wieloletnim stażem.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon 693 107 078
Adres

ul. Kołłątaja 4
05-400 Otwock

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00

Nazwa:

ANAVO BR sp. z o.o.

NIP

532 209 50 55

Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów nr 16581/2007