Biuro Rachunkowe Jatne

Biuro rachunkowe Jatne

Jeżeli prowadzenie księgowości sprawia Ci dużo problemu i zabiera czas, który mógłbyś poświęcić na rozwój swojego przedsiębiorstwa, skorzystaj z usług Anavo. Nasze biuro rachunkowe pomoże Ci w sporządzaniu sprawozdań finansowych, w ewidencji na potrzeby VAT oraz w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Skontaktujemy się w Twoim imieniu z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, a także zajmiemy się sprawami kadrowo-płacowymi. Doradzamy w kwestiach podatkowych oraz gwarantujemy wsparcie przy kontrolach. Współpracując z nami możesz być pewien, że dokumenty zostaną sporządzone dokładnie oraz w ustalonym terminie.

Postaw na profesjonalne biuro rachunkowe. Jatne, Świder oraz inne miasta powiatu otwockiego to obszar naszej działalności. Obsługujemy także klientów z Warszawy oraz okolic. Zyskaj rzetelnego partnera biznesowego, którego priorytetem będzie Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Biuro księgowe Jatne

Nasze biuro rachunkowe współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami, mogącymi pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu ewidencji finansowej spółek giełdowych, konsolidacji i badań sprawozdań oraz kontroli podatkowych. Dbamy o ciągły rozwój, uczestnicząc w szkoleniach branżowych i na bieżąco studiując wszelkie zmiany w przepisach prawnych. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu oraz mamy wdrożoną politykę bezpieczeństwa, zapewniającą poufność danych i informacji od naszych klientów. Biuro księgowe Anavo należy do rejestru Certyfikowanych Biur Rachunkowych.

Świadczymy usługi księgowe oraz kadrowo–płacowe, w zakres których wchodzi sporządzanie i rozwiązywanie umów, prowadzenie akt osobowych oraz rozliczanie wynagrodzeń. Doradzimy w kwestii podatkowych oraz pomożemy w założeniu firmy. Jeśli szukasz profesjonalnego biura księgowego, to Anavo spełni Twoje oczekiwania. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycenę, uwzględniając rodzaj prowadzonej działalności, strukturę zatrudnienia oraz zakres prac. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo albo odwiedź nas w stacjonarnym biurze w Otwocku.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon 693 107 078
Adres

ul. Kołłątaja 4
05-400 Otwock

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Nazwa:

ANAVO BR sp. z o.o.

NIP

532 209 50 55

Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów nr 16581/2007