Biuro Księgowe Otwock

Biuro rachunkowe Ostrowik

Profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo- płacowe zapewni Ci biuro rachunkowe Anavo. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz przygotowaniem sprawozdań finansowych. Świadczymy usługi z zakresu kadr i płac, w których zakres wchodzi rozliczanie wynagrodzeń, sporządzanie i rozwiązywanie umów, a także w administrowaniu akt osobowych. Nasi specjaliści doradzą w kwestii optymalizacji podatkowej, pomogą przy zakładaniu firmy oraz mogą reprezentować Twoją firmę przed urzędami skarbowymi, miast i gmin. Obsługujemy małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa, zapewniając im rzetelne usługi. Współpracujemy jedynie z profesjonalistami z doświadczeniem w prowadzeniu ewidencji rachunkowej spółek giełdowych, sporządzania i badania sprawozdań finansowych oraz kontroli podatkowych.

Nasze biuro rachunkowe do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Odpowiadamy na wszelkie pojawiające się pytania i wątpliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia wykonywać terminowo i z największą dokładnością. Dbamy, aby nic nie opóźniło działań prowadzonych w przedsiębiorstwach naszych klientów.

Biuro księgowe Ostrowik

Dążymy do tego, aby stać się rzetelnym partnerem biznesowym naszych kontrahentów. Dbamy o ciągły rozwój. Pogłębiamy naszą wiedzę, biorąc udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami w przepisach prawnych. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu i posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC. Dzięki wdrożonej polityce bezpieczeństwa, przekazywane nam informacje oraz dane są w pełni bezpieczne. Nasze biuro księgowe wpisane jest do rejestru Certyfikowanych Biur Rachunkowych.

Zaufaj specjalistom, którzy pomogą Ci prowadzić księgi rachunkowe oraz sporządzać sprawozdania. Służymy wsparciem w kontaktach z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, a także przy wszelkich kontrolach. Postaw na profesjonalne biuro rachunkowe. Ostrowik, Świder i inne miasta powiatu otwockiego to obszar naszej działalności. Obsługujemy także klientów z Warszawy i okolic. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon 693 107 078
Adres

ul. Kołłątaja 4
05-400 Otwock

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Nazwa:

ANAVO BR sp. z o.o.

NIP

532 209 50 55

Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów nr 16581/2007