Biuro Księgowe Otwock

Usługi księgowe – Otwock

Oferujemy profesjonalne usługi księgowo-podatkowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu księgowości spółek giełdowych, konsolidacji sprawozdań, kontroli podatkowych i badań sprawozdań finansowych, gwarantujemy najwyższą jakość usług. Nasz pełen profesjonalizm i terminowość gwarantujemy również w przypadku kwestii kadrowo-płacowych. Dzięki szerokiej ofercie, usługi księgowe (Otwock) dopasują się do Twoich potrzeb – niezależnie od tego, w jakiej branży działasz i jaki zakres usług Cię interesuje. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś i skontaktuj się z nami!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując ofertę skrojoną na miarę konkretnych oczekiwań. Wybierając usługi księgowe (Otwock) masz zapewnione pełne wsparcie. Jesteśmy z naszymi klientami w ciągłym kontakcie i służymy pomocą nawet w nagłych sytuacjach. Zawsze przygotowujemy indywidualną wycenę, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma jest inna – wynagrodzenie za obsługę księgową jest uzależnione od ilości dokumentów wymagających naszej pracy, struktury zatrudnienia, rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej oraz zakresu prac dodatkowych.

Profesjonalne biuro księgowe – Otwock

W Anavo współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami z zakresu doradztwa podatkowego oraz biegłymi rewidentami z dziedziny badania sprawozdań finansowych. Zadania wykonujemy za pomocą nowoczesnego oprogramowania, które jest stale dostosowywane do zmieniających się przepisów prawnych. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz gwarantujemy bezpieczeństwo przekazywanym nam danych i informacji dzięki wdrożeniu odpowiednich zasad polityki bezpieczeństwa. Dbamy też o posiadanie aktualnych kwalifikacji – stale poszerzamy naszą wiedzę merytoryczną poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Powierz księgowość w ręce specjalistów i wybierz profesjonalne biuro księgowe. Otwock oraz okolice Warszawy to miejsca, na terenie których świadczymy nasze usługi. Zlecenia realizujemy terminowo, bowiem cenimy czas naszych klientów. Oferujemy nie tylko prowadzenie ksiąg rachunkowych i ewidencję rachunkową, ale też przygotowywanie sprawozdań, rozliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych, sporządzanie i rozwiązywanie umów, wykonywanie deklaracji podatkowych, prowadzenie ewidencji na potrzeby VAT, kontaktowanie się z Urzędami Skarbowymi i ZUS-em oraz wsparcie w kontrolach. Postaw na usługi certyfikowanego biura rachunkowego Anavo!

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon 693 107 078
Adres

ul. Kołłątaja 4
05-400 Otwock

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Nazwa:

ANAVO BR sp. z o.o.

NIP

532 209 50 55

Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów nr 16581/2007