Biuro Rachunkowe Ostrów

Biuro rachunkowe Ostrów

Nie trać czasu i nerwów na żmudne prowadzanie księgowości i spraw kadrowych. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu. Wybierz profesjonalne biuro rachunkowe. Ostrów, Jatne i Dąbrówka – to niektóre z miejscowości, w których działamy już od wielu lat. Obsługujemy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, zapewniając każdemu rzetelne i terminowe usługi. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, konsolidacji sprawozdań oraz ich badań, a także kontroli podatkowych. Nasze biuro księgowe świadczy także usługi kadrowo-płacowe, dzięki czemu możesz skorzystać z usługi rozliczania wynagrodzeń, sporządzania i rozwiązywania umów oraz prowadzenia akt osobowych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wątpliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia realizować w ustalonym terminie. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego nie dopuszczamy, by nasze opóźnienia wpłynęły na postoje w działalności kontrahenta.

Biuro księgowe Ostrów

Nasza działalność skupia się na ewidencji rachunkowej, prowadzeniu ksiąg oraz przygotowywaniu sprawozdań. Zajmujemy się rozliczaniem wynagrodzeń, prowadzeniem akt osobowych czy zawieraniem i rozwiązywaniem umów. Doradzamy w zakresie optymalizacji podatkowej oraz pomagamy w kontaktowaniu się z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Współpracując z nami otrzymasz również wsparcie w czasie wszelkich kontroli. Nasze biuro rachunkowe jest wpisane do rejestru Certyfikowanych Biur Rachunkowych. Działamy na nowoczesnym oprogramowaniu i na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawnych. Dbamy o ciągły rozwój, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach, aby zapewnić najwyższy standard usług. Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Nasze biuro rachunkowe stanie się Twoim rzetelnym partnerem. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycenę, uwzględniając zakres prac, rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej oraz strukturę zatrudnienia w danym przedsiębiorstwa. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, mailowego albo w biurze w Otwocku.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon 693 107 078
Adres

ul. Kołłątaja 4
05-400 Otwock

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
7:30 - 15:30

Nazwa:

ANAVO BR sp. z o.o.

NIP

532 209 50 55

Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów nr 16581/2007